Roller Uygulaması

Bakırköy Eyfel Güzellik Merkezi şubemizde roller uygulaması ile daha yeni, kırışıklardan ve lekelerden uzak bir cilde sahip olmak mümkün. Medikal bir işlem olan bu uygulama merkezlerimizde dikkatli bir şekilde, hijyenik ortamda gerçekleştirilmektedir.

Roller uygulaması ucunda iğneler bulunan microller denilen silindirik bir aletle deriyi soymadan gerçekleştirilmektedir. Cilt için özel olan iğnelerle öncelikle derinin üzerinde kanallar açılmaktadır. Buradaki amaç cildin kendi kollajenlerini oluşturmasını sağlamaktır. Cilde yapılan bu uygulama ile cildin alt tabakasında deriyi iyileştirmeye yönelik işlem yapılmaktadır. Bu işlemi yaparken cildinizi anestezik kremler ile uyuşturarak lokal anestezi uygulamaktayız. Yan etkisi olmayan bu işlem sonrası da ağrı veya acı hissetmezsiniz.

Roller uygulaması ile cildinizi yenilenmesini sağlamakta ve kuruluğunu gidermekteyiz. Ciltteki ölü derilerinden arındırma ve kan dolaşımını arttırıcı etkisi olan roller uygulamasıyla kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz.

Eyfel Güzellik Merkezi sayesinde roller uygulaması ile birçok şikayetinizle de vedalaşabilirsiniz. Kırışıklarınız, çatlaklarınız, lekeleriniz veya selülitleriniz varsa bunlardan da kısa sürede kurtulabilirsiniz. Uygulama yapılacak bölgeye göre seans süreleri değişmektedir. Gözle görülür sonuçlar almak ise 2-8 ay gibi bir sürede söz konusu olabilmektedir.

Roller uygulaması için kendinizi merkezlerimize gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz. Uygulama sonrasında günlük hayatınıza normal bir şekilde devam edebileceğiniz gibi, cildiniz herhangi bir zarar görmez. Siz de cildinizi yenilemek istiyorsanız size en yakın merkezimizle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Etkileri Nelerdir? 

• Yaşlı ve kuru cildin yenilenmesinde,
• Kan dolaşımının artırılmasında,
• Yeni kollajen oluşumunu uyarılmasında,
• Çizgi ve kırışıklıkların, çatlakların, skarların, sellülitin, lekelerin ve büyük deliklerin azalmasında,
• Ölü hücrelerin kolayca dökülmesinde yardımcı bir uygulamadır.

Nasıl Etki Eder? 

İşlem genellikle lokal anestezik krem uygulanması ile yapılabilir. İşlemden sonra ağrı yoktur – Bilinen bir yan etki yoktur.
Kalıcı bir deri hasarı oluşturmaz. İstenilen sonuçlar elde edilene kadar tekrarlanabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Sağlıklı ciltte kullanılmalıdır. Enfeksiyon, açık yara ya da aktif sivilceli ciltler üzerinde kullanılmamalıdır. Uygulama yapılacak kişinin herhangi bir  cilt hastalığı varsa kullanmadan önce mutlaka doktora danışmalıdır. Metal ya da benzeri şeylere alerjisi ve hassasiyeti olanlar bu uygulamayı yaptırmamalıdırlar.

Leave A Reply