Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği

İnsan doğasının gereği yaşın ilerlemesiyle başlayan başlayan ve ilerleyen dönemlerde istenmeyen bir görüntü halini alan gözlerdeki üst veya alt göz kapağında kırışıklık, katlantı, çizgilenme, pek çok kadın ve erkek için bir sorundur. Bakırköy Estetik Merkezi olarak sizleri hijyenik bir ortamda uzman kadromuz ile sizi ameliyatsız göz kapağı estetiği ile  bu dertlerden kurtarıyoruz.

Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği Neden Gereklidir?

Gözler bir insanda en önemli organlardan biridir ve yüzümüzde yaşımızı ele veren en büyük etkendir. Çünkü iletişim kurmanın en temeli göz temasıyla başlar. Etkili bir iletişim ve görüntü için göz üstü göz altı sarkması ile göz çevresi kırışıklığını en aza indirmek gerekir. Göz çevresi kırışıklığına çoğu zaman botoksla müdahale edilse de her zaman istenilen etkiyi vermeyebiliyor. Ameliyatsız göz kapağı estetiği ile bu sorunlar önemli ölçüde azalıyor.

Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği Nasıl Yapılır?

Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği; Plexr Lazer yöntemi ile konunun uzmanı tarafından yapılabilir. Herhangi bir yan etkisi olmamakla birlikte yine de hijyenik bir ortamda tüm hijyen kurallarına uygun olarak yapılmalıdır. İşlem genellikle ön hazırlık gerektirmeyeceği gibi herhangi bir hassasiyet durumu oluşmaması için bazı ilaç türleri işlemden önce alınmamalıdır. İşlemden önce gerekli bölgelere lokal krem uygulaması yapılıp işlemin konforu arttırılır. Yaklaşık 30 dakika içinde işleme geçilir. Plexr lazerle göz kapağı estetiği acısız bir uygulama olup yaklaşık 30-45 dakika sürer. İşlemden sonra hafif kızarıklık kalır fakat bu günlük yaşamı etkilemez. İşlem yapıldıktan yaklaşık iki hafta sonra etkileyici ve canlı bakışlar elde edilir. Ameliyatsız göz kapağı estetik işlemi ameliyat yaptırmak istemeyenler, göz altında göz üstünde ve göz çevresinde oluşan kırışıklıkların önüne geçmek isteyenler için ideal bir yöntemdir.

Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği Avantajları

Acısız bir yöntemdir.

Kişi günlük yaşantısına hemen dönebilir.

İşlem kısa sürer.

Çabuk iyileşme sağlanır.

İlaç kullanımı gerektirmez.

Ameliyatla bıçak altına yatmaya gerek kalmaz.

Şık konforlu bir uygulamadır.

Komplikasyon riski yoktur.

Göz çevresi için yapılmış botoks işleminin  etki etmediği koşullarda bile güzel sonuçlar verir.

Yorgun ve yaşlı bakan ifadeleriniz değişerek daha genç ve taze bakışlara kavuşulur.

Morarma olmaz.

Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiğini Kimler Yaptırabilir?

Göz altı, göz üstü, göz çevresinde oluşan deformasyondan kurtulmak isteyen ve bu sorunun önüne geçmek isteyen 20 yaş üstünde herkes uygulamayı güvenle yaptırabilir.  Eğer yorgun bakışlarınız yeni başlamışsa veya operasyona vakit ayıramıyorsanız plexr ile göz kapağı tedavisi sizin için alternatif çözüm olur.

Plexr ile Göz Kapağı İşlemin Mantığı Nedir?

Plexr lazer doku üzerinde mikro boyut seviyesinde çalıştığı için göz kapağına ve göze zarar vermeden ameliyat sonuçları ile aynı başarı oranını verir.

Memnuniyet

100%
Değerlendirme
  • Müşteri İlişkileri
  • İşlem Başarısı
  • Personel Deneyimi
Leave A Reply