Genital Bölge Lazer Epilasyon

İnsan doğasının gereği olarak ergenlik döneminin ilk evresinde çıkmaya başlayan ve ergenlik döneminin ilerleyen dönemlerinde istenmeyen bir görüntü halini alan bikini bölgesi kılları (genital bölge) pek çok bayan için bir sorundur. Bakırköy ilçemizin en popüler Genital Bölge Lazer Epilasyon Merkezi olan Eyfel Estetik Merkezinde sizleri hijyenik bir ortamda uzman kadromuz ile bu dertlerden kurtarıyoruz.

Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer epilasyon, belli bir dalga boyunda olan lazer ışığının tüy köklerine uygulanması ve kıl köklerinin kurtularak oradan yeniden kıl çıkmasının engellenmesi yöntemidir. Uzman kişilerin kontrolünde olan lazer epilasyon cihazı, sadece tüylerin yok edilmesinin amaçlandığı alana yönlendirilir. Işığın, enerjinin tam olarak verildiği alandaki kıl kökleri zayıflar, bir sonraki seans zamanına kıllar çok daha zayıf, cansız olarak çıkmaya başlar. 2-3 seans sonrasında ise lazer epilasyonun etkisi çok daha net olarak gözle görülür. Genel olarak en fazla 7-8 seans içinde de tüm tüyler sonsuza dek bitebiliyor.

Lazer epilasyonda genital bölge neresidir?

Epilasyonda lazer genital bölge neresi! Bikini bölgesiyle karıştırıldığı için, bu konuyu netleştirmek istedim. Lazerli epilasyonda bikini bölgesinin çamaşırın 2 cm. içi ve dışı olduğunu belirtmiştik. Bu durumda lazer uygulamasından bahsederken genital bölgeden kastımız daha iç kısım.

Eyfel Güzellik Bakırköy Merkezimizde Genital Bölge Lazer Epilasyon işlemi denildiğinde Bikini ve Genital Bölgenin dahil olduğu işlem yapılmaktadır. İkisi için ayrı ayrı fiyatlandırma yapılmamaktadır.

Genital Bölge Lazer Epilasyon Bakırköy

Genital bölge lazer epilasyon yapılışı

Hassas bir bölge olduğu için, genital bölge lazer epilasyon öncesi anestezik kremler sürülür, uygulamanız yapılır ve yolcu edilirsiniz! Bu açıdan bikini bölgesinden, aslında diğer bölgelerden de çok farklı sayılmaz. Bunun dışında, genital bölge lazer epilasyona giderken özel bir şey yok; fakat kıllarınızın uzun olmaması gerektiğini hatırlatmalıyım. Uygulamadan 1-2 gün önce jiletle almalısınız.

Leave A Reply